Tłumaczenia Mandaryński - Polski Biuro tłumaczeń Turbotłumaczenia

Język mandaryński jest językiem urzędowym w Republice Chińskiej oraz jednym z czterech oficjalnych języków w Singapurze. Włada nim nieco ponad 85 milionów osób na świecie, nie tylko w tych państwach, gdzie posiada status języka urzędowego, ale i za granicą, gdzie rezydują przedstawiciele chińskiej diaspory (Makau, Tajwan, Korea Południowa, Wietnam, Filipiny, Kambodża, Stany Zjednoczone, Australia, Nowa Zelandia i inne). Język mandaryński zapisuje się alfabetem chińskim. Jest oficjalnym standardem języka chińskiego - wykształcił się jako język chińskiej biurokracji.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Tłumacz mandaryński - polski - znajdziesz go w naszym internetowym biurze tłumaczeń

Jeżeli chodzi o profesjonalne tłumaczenia, mandaryński jest językiem coraz bardziej pożądanym, dlatego znalazł się on w przygotowanej przez nas ofercie. Tłumacz mandaryński - polski wykona dla ciebie tłumaczenie dowolnego typu tekstu. Zapotrzebowanie na tłumaczenia z języka i na język mandaryński nieustannie wzrasta, głównie ze względu na wymianę handlową oraz zacieśniające się stosunki gospodarcze pomiędzy Polską a Chinami. Zatrudnij nasze biuro tłumaczeń - mandaryński jest jednym z języków, w którym się specjalizujemy!

Język mandaryński to jedna z naszych specjalności - zaufaj nam i zrealizuj pierwsze zlecenie

Gwarancja natychmiastowego przyjęcie zlecenia i szybka realizacja - to nas wyróżnia w branży! Nasi tłumacze mandaryński- polski to wykwalifikowane osoby z wiedzą i doświadczeniem, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty upoważniające ich do wykonywania zawodu translatora. Złóż zamówienie poprzez nasz łatwy w obsłudze formularz internetowy i ciesz się szybko i profesjonalnie zrealizowanym zleceniem. Zrealizowane zlecenie prześlemy pocztą elektroniczną, co oznacza, że cały proces odbywa się online - prosto i wygodnie.