Biuro tłumaczeń cennik

Turbo Tłumaczenia to internetowe biuro tłumaczeń, dzięki któremu tłumaczenia stają się proste, szybkie i przyjemne. Nasze biuro tłumaczeń na rynku wyróżnia rewelacyjny cennik! Gwarantujemy przy tym najwyższą jakość usług. O naszej jakości świadczy fakt, że dysponując obszerną bazą zweryfikowanych i wysoko wykwalifikowanych tłumaczy jesteśmy w stanie podjąć zlecenia z najróżniejszych dziedzin. Przez nasz serwis przeszły już instrukcje obsługi pasa startowego, maszyn fabrycznych, prace doktorskie, umowy o współpracy, raporty finansowe i wiele innych. Prawdopodobnie nie ma tekstu, którego nie bylibyśmy w stanie przetłumaczyć. Szanowni Państwo, Turbo Tłumaczenia to biuro tłumaczeń, które oferuje szeroki wachlarz usług, a nasz cennik jest przy tym niezwykle konkurencyjny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Biuro tłumaczeń – cennik

Tak naprawdę nasze biuro tłumaczeń nie używa słowa „cennik”. Ceny za nasze tłumaczenia są tak dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb, że nie jesteśmy w stanie podać żadnej konkretnej kwoty! Zlecenia w naszym serwisie wyceniane są na podstawie liczby znaków ze spacjami.

Jak złożyć zamówienie, czyli biuro tłumaczeń w jednym formularzu

Swoje tłumaczenie możesz zlecić w naszym serwisie turbotlumaczenia.pl za sprawą specjalnego formularza. Podczas zamawiania zlecenia w okienku po prawej stronie na bieżąco będziesz widział zmieniającą się liczbę znaków oraz koszt zlecenia. Taki „cennik” proponuje nasze biuro tłumaczeń!

W samym formularzu zamówienia wklejasz lub wpisujesz tekst, który chcesz przetłumaczyć (udostępniamy opcję wgrywania plików). Wybierasz język źródłowy i docelowy. Cena tłumaczenia oraz szacowany czas tłumaczenia pojawiają się automatycznie. Jeśli chcesz, dodajesz komentarz dla tłumacza, który ułatwi przetłumaczenie tekstu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – możesz napisać, jaki jest kontekst tłumaczenia, jak bardzo formalny ma być tekst, itd. Kiedy dodasz wszystkie swoje uwagi, wpisujesz swój adres e-mail i przechodzisz do podsumowania tłumaczenia. Jeśli wszystko się zgadza, wybierasz jedną z dostępnych, bezpiecznych metod płatności (przelew, karta, PayPal) i płacisz za tłumaczenie. Twój tekst zostaje wysłany do naszych profesjonalnych tłumaczy i pierwszy wolny tłumacz (który ma doświadczenie w tłumaczeniu tego rodzaju tekstów) podejmuje zlecenie w ciągu kilku minut, a gotowe tłumaczenie dostajesz na maila. Jak widać, nasze biuro tłumaczeń proponuje cennik, który wyróżnia się na rynku!

Zamów tłumaczenie