Tłumaczenia Białoruski – Polski Biuro tłumaczeń Turbotłumaczenia

Język białoruski jest językiem urzędowym na Białorusi. Włada nim nieco ponad 3 milionów osób na świecie, nie tylko w samej Białorusi, ale i za granicą, gdzie rezydują przedstawiciele białoruskiej diaspory (Polska, Kanada, Rosja, Litwa, Czechy). Należy on do grupy języków wschodniosłowiańskich i jest podzielony na dwa główne dialekty: północno – wschodni i południowo – zachodni. Język białoruski jest językiem, którym wielu posługuje się w Polsce. Zgodnie z ustawą o mniejszościach narodowych i etnicznych oraz językach regionalnych język białoruski stał się językiem pomocniczym w 5 gminach województwa podlaskiego. Ze względu na relatywnie sporą diasporę białoruską w Polsce, tłumaczenia z języka białoruskiego są coraz bardziej popularne.

Profesjonalne usługi translatorskie z języka białoruskiego!

Jeżeli chodzi o profesjonalne tłumaczenia, białoruski jest językiem coraz bardziej pożądanym. Nasi eksperci oferują profesjonalne tłumaczenia z tego języka na polski i odwrotnie. Nasz tłumacz wykona dla ciebie przekład dowolnego typu tekstu lub dokumentu. Zatrudnij nasze biuro tłumaczeń – gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie!

Język białoruski to jedna z naszych specjalności – zaufaj nam i zamów pierwsze zlecenie

Zapewniamy przyjęcie zlecenia od razu i jego szybką realizację. Nasi tłumacze to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednie dokumenty upoważniające ich do wykonywania zawodu translatora. Przekład dowolnego dokumentu zamówisz poprzez nasz łatwy w obsłudze formularz internetowy – ciesz się szybko i profesjonalnie zrealizowanym zleceniem. Przetłumaczone teksty wysyłamy za pośrednictwem poczty email, co oznacza, że cały proces odbywa się online – prosto i wygodnie. Nasze biuro to dobry wybór!

Zamów tłumaczenie