Tłumaczenia Czeski - Polski Biuro tłumaczeń Turbotłumaczenia

Język czeski jest językiem urzędowym w Czechach. Włada nim nieco ponad 11,5 miliona osób na świecie, nie tylko w samych Czechach, ale i za granicą, gdzie rezydują przedstawiciele czeskiej diaspory (Słowacja, Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy, Austria i inne). Język czeski należy do grupy języków zachodniosłowiańskich, należących do rodziny języków indoeuropejskich. Jest najbliżej spokrewniony z językiem słowackim, ale ma także wiele wspólnego z kaszubskim czy łużyckim.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Profesjonalne usługi translatorskie z języka czeskiego!

Jeżeli chodzi o profesjonalne tłumaczenia, czeski jest językiem coraz bardziej pożądanym w naszym kraju. Nasz zespół oferuje profesjonalne przekłady z tego języka na polski i odwrotnie. Nasz tłumacz wykona dla ciebie tłumaczenie dowolnego typu tekstu, również tego specjalistycznego. Zapotrzebowanie na tłumaczenia z języka i na język czeski nieustannie wzrasta, głównie ze względu na bliskie sąsiedztwo i zażyłe relacje gospodarcze i polityczne między Polską i Czechami. Zatrudnij nasze biuro tłumaczeń – działamy szybko, skutecznie i bezproblemowo!

Język czeski to jedna z naszych specjalności - zaufaj nam i zamów pierwsze zlecenie

Zapewniamy przyjęcie zlecenia od ręki i jego szybką realizację. Nasi tłumacze czeski - polski to wykwalifikowani eksperci, profesjonalni translatorzy, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty upoważniające ich do wykonywania tego zawodu. Zamów przekład poprzez nasz łatwy w obsłudze formularz internetowy. Pozwoli ci szybko cieszyć się z profesjonalnie zrealizowanego zlecenia. Przetłumaczone teksty wysyłamy pocztą elektroniczną, co oznacza, że cały proces odbywa się online - prosto i wygodnie. Nasze biuro to gwarancja zadowolenia.