Tłumaczenia dokumentów samochodowych Angielski

Turbotłumaczenia.pl to profesjonalne usługi translatorskie, które obejmują swym zakresem teksty różnorodne gatunkowo. U nas znajdziesz tłumaczenie dokumentów sądowych, lekarskich, prawnych oraz zwykłych tekstów bez słownictwa specjalistycznego z języka polskiego na angielski. Działamy szybko i profesjonalnie – nasi wykwalifikowani tłumacze dbają o najwyższą jakość przełożeń, uwzględniając specyficzne dla danego języka zwroty oraz słownictwo. W naszej ofercie znajdują się także przekłady tekstów przysięgłych, które zyskują pieczęć uprawniającą do złożenia danej dokumentacji w organach administracji państwowej.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Tłumaczenie tekstów samochodowych z angielskiego

Tłumaczenie dokumentów jest realizowane przez doświadczonych, wykwalifikowanych pracowników naszej firmy. Język angielski oraz inne języki europejskie stanowią główny obszar naszej działalności. W naszej ofercie znajduje się profesjonalna translacja dokumentów samochodowych – zajmujemy się umowami kupna, wyciągami ze świadectwa homologacji oraz dowodami odprawy celnej przywozowej, a także innymi typami tekstów, które następnie są przekładane do właściwego wydziału komunikacji. Nasze działania pomogą Ci w bezpiecznym i szybkim załatwieniu spraw administracyjnych.

Tłumaczenie dokumentów z polskiego na angielski

Nasze działania obejmują nie tylko profesjonalny przekład tekstów obcojęzycznych na język polski, zapewniamy także tłumaczenia dokumentów na angielski. Cała procedura współpracy opiera się na prostych i przejrzystych zasadach – wystarczy wpisać tekst, który chcesz objąć naszym działaniem, następnie my przesyłamy go do naszych tłumaczy. Jeden z nich podejmuje zlecenie i rozpoczyna pracę. Gotowy tekst wysyłamy Ci na podanego wcześniej maila. Nasze działania to staranna translacja, która umożliwi Ci zrozumienie tekstu i przełożenie go do adekwatnych organów administracji państwowej.

Tłumaczenie dokumentów samochodowych z angielskiego na polski to działania, które są niezbędne, aby pojazd sprowadzony z zagranicy mógł zostać dopuszczony do ruchu. Umowa kupna oraz wszelkie niezbędne pliki tekstów, przetłumaczone przez naszych pracowników, umożliwią Ci załatwienie wszelkich formalności związanych z nabyciem nowego pojazdu.

Zobacz również ofertę tłumaczeń dokumentów samochodowych dla języków:

Angielski Niemiecki Francuski Holenderski