Tłumacz angielski cennik

Szanowni Państwo, Turbo Tłumaczenia to internetowy serwis tłumaczeń, który oferuje tłumaczenia na angielski oraz tłumaczenia z angielskiego na polski. Na rynku wyróżnia nas atrakcyjna cena. Dzięki nam tłumaczenia stają się proste, szybkie i przyjemne. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w niezwykle atrakcyjnej cenie. O naszej jakości świadczy fakt, że dysponując obszerną bazą zweryfikowanych i wysoko wykwalifikowanych tłumaczy jesteśmy w stanie podjąć zlecenia z najróżniejszych dziedzin. Przez nasz serwis przeszły już instrukcje obsługi pasa startowego, maszyn fabrycznych, prace doktorskie, umowy o współpracy, raporty finansowe i wiele innych. Prawdopodobnie nie ma tekstu, którego nie bylibyśmy w stanie przetłumaczyć. Szanowni Państwo, Turbo Tłumaczenia to internetowy tłumacz angielski – nasz cennik jest niezwykle konkurencyjny, a my oferujemy szeroki wachlarz usług. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Tłumaczenia z angielskiego na polski – dobra cena, wysoka jakość

Tłumaczenia i angielski cennik czy tłumaczenia na angielski i dobra cena? Zdecydowanie to drugie! Nasze ceny za zlecone przez Ciebie tłumaczenie z angielskiego na polski czy tłumaczenie z polskiego na angielski nie mają sobie równych! Co ciekawe, każda cena w naszym serwisie jest tak dopasowana do Twoich indywidualnych potrzeb, że nie jesteśmy w stanie podać żadnej konkretnej kwoty! Zlecenia w naszym serwisie wyceniane są na podstawie liczby znaków ze spacjami.

Tłumaczenia z angielskiego na polski – cena

Swój indywidualny „cennik”, który proponuje nasz internetowy tłumacz angielski, poznasz podczas składania tłumaczenia w serwisie turbotlumaczenia.pl. Podczas zamawiania zlecenia w okienku po prawej stronie na bieżąco będziesz widział zmieniającą się liczbę znaków oraz koszt zlecenia. W formularzu zamówienia wklejasz lub wpisujesz tekst, który chcesz przetłumaczyć (udostępniamy opcję wgrywania plików). Wybierasz język źródłowy i docelowy. Cena tłumaczenia na angielski (lub na odwrót, z angielskiego na polski) oraz szacowany czas tłumaczenia pojawiają się automatycznie. Jeśli chcesz, dodajesz komentarz dla tłumacza, który ułatwi przetłumaczenie tekstu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – możesz napisać, jaki jest kontekst tłumaczenia, jak bardzo formalny ma być tekst, itd. Kiedy dodasz wszystkie swoje uwagi, wpisujesz swój adres e-mail i przechodzisz do podsumowania tłumaczenia. Jeśli wszystko się zgadza, wybierasz jedną z dostępnych, bezpiecznych metod płatności (przelew, karta, PayPal) i płacisz za tłumaczenie. Twój tekst zostaje wysłany do naszych profesjonalnych tłumaczy i pierwszy wolny tłumacz (który ma doświadczenie w tłumaczeniu tego rodzaju tekstów) podejmuje zlecenie w ciągu kilku minut. Gotowe zlecenie wyślemy na Twojego maila. Jak widać, nasze ceny za zlecone przez Ciebie tłumaczenie z angielskiego na polski czy tłumaczenie z polskiego na angielski nie mają sobie równych! Taka cena wyróżnia się na rynku!