Tłumaczenia Malajski - Polski Biuro tłumaczeń Turbotłumaczenia

Język malajski jest językiem urzędowym w Malezji, Brunei i jednym z języków urzędowych w Singapurze. Włada nim w sumie nieco ponad 30 milionów osób na świecie, nie tylko w państwach, gdzie ma status języka urzędowego, ale także na Filipinach, w Tajlandii, w Indonezji. Język malajski należy do grupy języków austronezyjskich. W krajach, gdzie ludzie posługują się nim jako pierwszym językiem, nosi nazwę bahasa (Bahasa Indonesia, Bahasa Malaysia).

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Tłumacz malajski - polski - znajdziesz go w naszym internetowym biurze tłumaczeń

Jeżeli chodzi o profesjonalne tłumaczenia, malajski jest językiem rzadko spotykanym. Jednak nasz zespół oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka malajskiego na polski i odwrotnie. Tłumacz malajski - polski wykona dla ciebie przekład dowolnego dokumentu sporządzonego w tym charakterystycznym języku. Zatrudnij nasze biuro tłumaczeń - malajski jest jednym z języków, w którym się specjalizujemy! Zapewniamy natychmiastowe przyjęcie zlecenia i natychmiastową realizację. Zatrudnieni przez nas tłumacze to wykwalifikowani profesjonaliści, którzy posiadają odpowiednie dokumenty upoważniające ich do wykonywania zawodu translatora.

Naszym klientom udostępniamy łatwy w obsłudze formularz internetowy, który umożliwia szybkie i wygodnie przekazanie zlecenia. Przetłumaczone teksty wysyłamy pocztą elektroniczną, co oznacza, że cały proces odbywa się całkowicie online!