Tłumaczenia Grecki - Polski Biuro tłumaczeń Turbotłumaczenia

Język grecki jest językiem urzędowym w Grecji. Włada nim nieco ponad 15 milionów osób na świecie, nie tylko w samej Grecji, ale i za granicą, gdzie rezydują przedstawiciele greckiej diaspory (Macedonia, Stany Zjednoczone, Australia i inne). Jest on zakwalifikowany do grupy języków indoeuropejskich. Wywarł ogromny wpływ na naszą współczesną cywilizację i na wszystkie nowoczesne języki. Zapisuje się go specyficznym alfabetem greckim.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Profesjonalne usługi translatorskie z języka greckiego!

Jeżeli chodzi o profesjonalne tłumaczenia, grecki jest w językiem coraz bardziej pożądanym przez klientów naszego internetowego biura. Nasz zespół oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka greckiego na polski i odwrotnie. Przypisany do zlecenia tłumacz wykona dla ciebie tłumaczenie dowolnego typu tekstu. Zapotrzebowanie na przekłady z języka i na język grecki nieustannie wzrasta, głównie ze względu na coraz bardziej zażyłe relacje gospodarcze pomiędzy Polską a Grecją oraz upodobaniem Polaków do wyjazdów wakacyjnych do Hellady. Zatrudnij nasze biuro tłumaczeń – gwarantujemy szybką obsługę i wysokiej jakości przekład!

Język grecki to jedna z naszych specjalności - zaufaj nam i zamów pierwsze zlecenie

Zlecenia przyjmujemy natychmiast i gwarantujemy ich szybką realizację. Nasi tłumacze grecki - polski to profesjonaliści wyszkoleni na kursach i na wyższych uczelniach, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty upoważniające ich do wykonywania zawodu translatora. Złóż zamówienie na przekład dokumentu poprzez nasz łatwy w obsłudze formularz internetowy i ciesz się szybko i profesjonalnie zrealizowanym zleceniem. Przetłumaczone teksty wysyłamy pocztą email -  cały proces odbywa się online – nie trwa on dłużej niż kilka minut!