Tłumaczenia Bułgarski - Polski Biuro tłumaczeń Turbotłumaczenia

Język białoruski jest językiem urzędowym w Bułgarii. Włada nim nieco ponad 9 milionów osób na świecie, nie tylko w samej Bułgarii, ale i za granicą, gdzie rezydują przedstawiciele bułgarskiej diaspory (Bałkany, Turcja, Węgry, Mołdawia). Język bułgarski należy do grupy języków indoeuropejskich. Język azerski jest podzielony - wyróżnia się dwa główne dialekty: północno - wschodni i południowo - zachodni. Język bułgarski pozostawał i wciąż pozostaje pod silnym wpływem języka greckiego i tureckiego. Po dzień dzisiejszy można w nim spotkać liczne zapożyczenia z tych języków.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Tłumacz bułgarski - polski - znajdziesz go w naszym internetowym biurze tłumaczeń

Jeżeli chodzi o profesjonalne tłumaczenia, bułgarski jest językiem coraz częściej poszukiwanym. Nasz translatorski zespół oferuje profesjonalne tłumaczenia z języka bułgarskiego na polski i odwrotnie. Tłumacz bułgarski - polski wykona dla ciebie tłumaczenie dowolnego typu tekstu. Zatrudnij nasze biuro tłumaczeń - bułgarski jest jednym z języków, które oferujemy w ramach usług translatorskich!

Język bułgarski to jedna z naszych specjalności - zaufaj nam i zamów pierwsze zlecenie

Zlecenie przyjmujemy w mgnieniu oka i szybko je realizujemy. Nasi tłumacze bułgarski - polski to profesjonaliści po kursach translatorskich, którzy posiadają odpowiednie certyfikaty upoważniające ich do wykonywania zawodu. Zleć tłumaczenie poprzez nasz łatwy w obsłudze formularz internetowy i ciesz się szybko i profesjonalnie zrealizowanym zadaniem. Przetłumaczone teksty wysyłamy pocztą elektroniczną, co oznacza, że cały proces odbywa się online - prosto i wygodnie.