Tłumaczenia techniczne Włoski

Internetowe biuro tłumaczeń to rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb! Przede wszystkim pozwala na dużą oszczędność czasu. Wystarczy zlecić nam tłumaczenie tekstu dowolnego typu – wykonujemy specjalistyczne przekłady techniczne, przysięgłe i zwykłe – i przesłać plik drogą elektroniczną, a my w ciągu paru minut przydzielimy zlecenie jednemu z naszych specjalistów. Dokona on przekładu treści najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. W efekcie otrzymasz gotową translację szybciej, niż mógłbyś się spodziewać, a jej wysoki poziom merytoryczny i językowy z pewnością Cię usatysfakcjonują. Przed oddaniem przekładów klientom wykonujemy dodatkowo korektę tekstów, aby były czyste i pozbawione usterek interpunkcyjnych.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Tłumacz techniczny z języka włoskiego

Pracują u nas najlepsi tłumacze techniczni, którzy przekładają m.in. z języka włoskiego. W naszej ofercie znajdują się też inne rodziny językowe, obsługujemy nawet niszowe języki nieeuropejskie, aby dopasować się do oczekiwań wszystkich klientów. Nasza oferta w tej kategorii obejmuje przekłady tekstów z różnych branż, wśród których zdarzają się instrukcje obsługi maszyn, karty charakterystyki dużych zakładów pracy, a także dokumentacji projektowych, przetargowych, budowlanych, remontowych, technicznych czy budowy maszyn i urządzeń.

Twój internetowy tłumacz techniczny z języka włoskiego

Tłumaczenia techniczne to kategoria specjalistycznych przekładów, które wymagają od przekładających dużych zdolności translatorskich i jednocześnie pewnej wiedzy kontekstowej, aby nie tylko przełożyć terminy branżowe, ale oddać też sens tekstu. Język włoski użytkuje obecnie ok. 125 milionów ludzi na świecie. To jeden z języków romańskich, język urzędowy we Włoszech, a także San Marino i Watykanie. Nie jest łatwy, a w przypadku przekładów specjalistycznych sprawę komplikują treści związane z techniką. Mimo to w Turbotłumaczeniach dokonamy profesjonalnej translacji z tego języka niezależnie od branży. Nasz tłumacz techniczny języka włoskiego gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

Zobacz również ofertę tłumaczeń technicznych dla języków:

Czeski Hiszpański Niderlandzki Węgrerski Rosyjski Francuski Angielski Niemiecki Włoski