Tłumaczenia ekspresowe

Internetowe biuro tłumaczeń Turbo Tłumaczenia gwarantuje najszybsze na rynku tłumaczenia ekspresowe. Dzięki nam nie trzeba czekać zbyt długo na wysokiej jakości przekład tekstów – ogromna baza naszych zweryfikowanych translatorów pozwala na wykonywanie zleceń z najróżniejszych dziedzin w możliwie najkrótszym terminie. Nasi tłumacze są dostępni przez dwadzieścia cztery godziny siedem dni w tygodniu, dzięki czemu o każdej porze dnia i nocy możesz liczyć na nasze wsparcie, zlecając nam wykonanie przekładu każdego typu tekstu (w naszej ofercie znajdują się usługi z zakresu tłumaczeń przysięgłych, a także specjalistycznych i technicznych).

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Profesjonalne tłumaczenia ekspresowe

Nasze biuro tłumaczeń ekspresowych online jest godne zaufania – zlecając nam przekład, nie musisz obawiać się o mierną jakość translacji czy niezgodność tekstu wyjściowego z oryginałem. Turbo Tłumaczenia stawiają na współpracę z doświadczonymi osobami z dużymi umiejętnościami językowymi i szeroką znajomością branżowego słownictwa, które są weryfikowane na podstawie testów. Na bieżąco monitorujemy jakość powstających w naszym biurze tłumaczeń, aby mieć pewność, że zachowują jak najwyższy poziom i spełniają Państwa oczekiwania.

Przekład od ręki, czyli tłumaczenia ekspresowe

Aby zlecić nam tekst, wystarczy wkleić lub napisać w specjalnym oknie materiał do tłumaczenia. My wysyłamy go do naszych specjalistów, a wykwalifikowana do wykonania zadania osoba podejmuje zlecenie i przygotowuje przekład, tłumacząc jedną stronę tekstu mniej więcej w 2-3 godziny. W efekcie możesz liczyć na ekspresowe tłumaczenie wysokiej jakości, które w końcowej wersji wyślemy na Podany podczas składania zamówienia adres e-mail. Działamy szybko i sprawnie niezależnie od tego, jaki typ materiału podlega translacji.