Tłumaczenia specjalistyczne cennik

Turbo Tłumaczenia to internetowy serwis tłumaczeń. Dzięki nam tłumaczenia stają się proste, szybkie i przyjemne. Z naszej strony zawsze zapewniamy najwyższą jakość usług w niezwykle atrakcyjnej cenie, co wyróżnia nas na rynku. Dysponując obszerną bazą zweryfikowanych i wysoko wykwalifikowanych tłumaczy jesteśmy w stanie podjąć zlecenia z najróżniejszych dziedzin. Przez nasz serwis przeszły już instrukcje obsługi pasa startowego, maszyn fabrycznych, prace doktorskie, umowy o współpracy, raporty finansowe i wiele innych. Prawdopodobnie nie ma tekstu, którego nie bylibyśmy w stanie przetłumaczyć! Wykonujemy też tłumaczenia specjalistyczne – cennik za tę usługę jest niezwykle konkurencyjny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Jak zlecić tłumaczenie specjalistyczne (cennik poniżej)?

Ponieważ zlecenia złożone przez stronę turbotlumaczenia.pl z założenia traktowane są jako zlecenia niespecjalistyczne, prosimy Cię o kontakt. Jeśli chcesz upewnić się, że Twój tekst trafi do specjalisty z danej dziedziny, najpierw skontaktuj się z nami, wysyłając maila na adres kontakt@turbotlumaczenia.pl.

Tłumaczenia specjalistyczne – cennik

Nasz cennik za tłumaczenia specjalistyczne jest dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i tak naprawdę nie jesteśmy w stanie podać Ci żadnej konkretnej kwoty! Wszystkie zlecenia w naszym serwisie wyceniane są na podstawie liczby znaków ze spacjami. Pamiętaj, że w przypadku tłumaczeń specjalistycznych przed przystąpieniem do wypełniania formularza prosimy o kontakt mejlowy!

Podczas zamawiania zlecenia w okienku po prawej stronie na bieżąco będziesz widział zmieniającą się liczbę znaków oraz koszt zlecenia. W formularzu zamówienia wklejasz lub wpisujesz tekst, który chcesz przetłumaczyć (udostępniamy opcję wgrywania plików). Wybierasz język źródłowy i docelowy. Cena tłumaczenia oraz szacowany czas tłumaczenia pojawiają się automatycznie i właśnie tak wygląda nasz „cennik” za tłumaczenia specjalistyczne! Jeśli chcesz, dodajesz komentarz dla tłumacza, który ułatwi przetłumaczenie tekstu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – możesz napisać, jaki jest kontekst tłumaczenia, jak bardzo formalny ma być tekst, itd. Kiedy dodasz wszystkie swoje uwagi, wpisujesz swój adres e-mail i przechodzisz do podsumowania tłumaczenia. Jeśli wszystko się zgadza, wybierasz jedną z dostępnych, bezpiecznych metod płatności (przelew, karta, PayPal) i płacisz za tłumaczenie. I to wszystko!