Biuro tłumaczeń Olsztyn

Czasem to właśnie najszybsze i najłatwiejsze rozwiązania są tymi najlepszymi. Właśnie taka idea przyświecała nam, gdy zakładaliśmy swoje biuro tłumaczeń. W Olsztynie, jak i wielu innych większych miastach, znalezienie dobrego biura translatorskiego nie jest łatwe. Pomimo dość szerokiej oferty i wielu opcji do wyboru, w niewielu miejscach istnieją firmy, które gwarantują nie tylko prawidłowe i dokładne przekłady, ale również wyjątkową elastyczność oraz ekspresowe wykonywanie zleceń. Do osiągnięcia takich wymagań, konieczna jest współpraca z wieloma doświadczonymi tłumaczami. Odpowiedzią na każdą z tych potrzeb jest platforma TurboTłumaczenia.pl, na której w kilku prostych krokach złożysz zamówienie na translację dowolnego tekstu pisanego.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Ekspresowe biuro tłumaczeń. Zapoznaj się z naszą ofertą

Jako biuro tłumaczeń działające nie tylko w Olsztynie, ale na terenie całego kraju, zrzeszamy grupę osób z wysokimi kwalifikacjami translatorskimi. Nasi tłumacze posiadają zarówno ogromną wiedzę, jak i niezbędne doświadczenie, które pozwala na realizację nie tylko standardowych przekładów e-maili, artykułów czy umów, ale także specjalistycznych treści, w tym tłumaczeń przysięgłych. Każdy z translatorów jest na bieżąco weryfikowany pod względem wykonywanych tekstów, dlatego nasze usługi cieszą się niesłabnącym zaufaniem klientów. Wielu z nich korzysta z naszej oferty więcej niż raz i zakłada konto na naszej stronie, które zapewnia wiele dodatkowych, przydatnych funkcji.

Jesteśmy gotowi na wykonanie każdego zlecenia, zarówno składającego się z kilkudziesięciu stron, jak i kilku zdań. W odróżnieniu od innych firm tego typu, nasze biuro tłumaczeń nie ustala minimum potrzebnego do rozpoczęcia realizacji zlecenia. Tłumaczymy zarówno krótkie maile, jak i długie artykuły. Co więcej, zapewniamy najwyższą jakość obsługi – jeżeli uznasz, że przekład nie został wykonany we właściwy sposób, w ciągu czterech dni możesz zgłosić go do poprawki i/lub reklamacji. Internetowe biuro tłumaczeń jest więc prostą, szybką i bezpieczną formą zlecania tekstów do przetłumaczenia. Potwierdzają to pozytywne opinie klientów, które znajdziesz na naszej stronie. W trakcie składania zamówienia wyświetla się informacji o cenie oraz szacowanej ilości czasu, który będzie potrzebny do wykonania danej translacji. Chcesz wiedzieć więcej? W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!