Biuro tłumaczeń Lublin

Każdy, komu zależy na oszczędności czasu, bogatej ofercie i szybkiej realizacji zlecenia, powinien wybrać nasze internetowe biuro tłumaczeń. W Lublinie, jak i w wielu innych polskich miastach, wciąż rośnie zapotrzebowanie na dostarczanie dobrej jakości przekładów. Liczy się nie tylko sam fakt wykonania doskonale odwzorowanego tłumaczenia, ale również forma i wygoda obsługi. Właśnie dlatego firma TurboTłumaczenia, która zapewnia jeden z najbardziej komfortowych i praktycznych sposobów dostarczania translacji, cieszy się tak dużą popularnością oraz zaufaniem licznych, zadowolonych klientów.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Ogólnopolskie biuro tłumaczeń. Lublin i inne miasta – obsługujemy klientów niezależnie od miejsca zamieszkania!

Translatorzy, którzy tworzą nasze biuro tłumaczeń, to osoby posiadające wiedzę i praktyczne umiejętności. Chodzi nie tylko o certyfikaty i zaświadczenia, ale również doświadczenie i realną zdolność pracy z danym językiem. Nasza baza tłumaczy zapewnia ekspresowe rozpoczęcie realizacji każdego zlecenia. Przesyłasz nam tekst do przełożenia, wybierasz język, otrzymujesz wycenę, a jeden z naszych translatorów podejmuje zlecenie w ciągu kilku minut. Zazwyczaj tłumaczenie jednej strony, czyli 250 słów zajmuje około 2 godziny, więc zależnie od długości i charakteru treści (np. jeżeli jest to tekst specjalistyczny), Twoje zamówienie zostanie wykonane najszybciej, jak to możliwe.

Internetowe biuro tłumaczeń poza szybkością wykonania, łatwością składania zamówienia i szeroką ofertą, zapewnia translację treści pisemnych o dowolnej długości. Niezależnie, czy masz do przetłumaczenia kilkanaście stron, czy kilka zdań, podejmiemy się każdego zlecenia. U nas zawsze zyskujesz dokładnie to, czego potrzebujesz. Nie ustalamy żadnego „minimum” do wykonania translacji, jak to bywa w przypadku innych firm. Jak widać, nasze biuro tłumaczeń posiada konkurencyjną ofertę, która wypełnia lukę pozostawianą przez inne firmy działające w sieci oraz biura stacjonarne. Jesteśmy wyjątkowo elastyczni, dostosujemy się do wymagań naszych klientów, którzy w przypadku specjalnych, indywidualnych zamówień mogą kontaktować się z nami mailowo. Cały proces przebiega bardzo wygodnie, bezproblemowo i wyjątkowo szybko. Nie musisz obawiać się również o jakość dostarczonego tekstu. W naszej bazie tłumaczy znajdują się tylko najlepsi, weryfikowani zarówno na podstawie specjalnych testów, jak i oceniani przez naszych klientów, dzięki czemu na bieżąco kontrolujemy poziom dostarczanych treści.