Biuro tłumaczeń Gdynia

Dobrym i zaufanym usługodawcą, który wykona przekłady tekstów standardowych, specjalistycznych, lub technicznych, jest zazwyczaj specjalistyczne biuro tłumaczeń. Gdynia, tak jak inne duże miasta, posiada szeroką ofertę tego typu usług, jednak nie wszędzie oferuje się warunki, które będą nam odpowiadać. Właśnie dlatego powstało internetowe biuro translacyjne Turbotłumaczenia.pl, które w szybki i profesjonalny sposób wykona tłumaczenia różnego rodzaju treści. Wszystko odbywa się zdalnie, za pośrednictwem sieci, dzięki czemu firma zapewnia ekspresowe wykonanie każdego zlecenia. To idealne rozwiązanie dla osób, które potrzebują tekstu „na dzisiaj” lub szukają możliwie najbardziej wygodnych rozwiązań.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Internetowe biuro tłumaczeń. Gdynia, Trójmiasto i wszystkie inne polskie miasta – zapraszamy!

Nasze biuro tłumaczeń zatrudnia doświadczonych translatorów (w większości posiadających certyfikaty potwierdzające zakres ich umiejętności), którzy przechodzą również specjalną weryfikację za pomocą testów. Zrzeszamy tylko najlepsze osoby, które sprawdzają się w zróżnicowanych dziedzinach i tematykach. W zakres naszych usług wchodzi przede wszystkim tłumaczenie treści e-maili, umów, regulaminów, instrukcji, aplikacji mobilnych, wpisów na bloga, artykułów, poradników, książek, a także tłumaczenia przysięgłe. Wycena jest całkowicie darmowa i zależna od ilości znaków ze spacjami w danym tekście. Już w trakcie zamawiania zlecenia widzisz, ile zapłacisz za daną usługę i ile czasu zajmie jej wykonanie.

Ze względu na to, że nasze biuro tłumaczeń działa online, zapewniamy ekspresową realizację i wygodę obsługi. W trakcie składania zamówienia, każdy klient ma możliwość wpisania uwag i wskazówek dla tłumacza, a zrealizowany przekład otrzymuje mailowo w rekordowo krótkim czasie. W porównaniu z innymi firmami tego typu, u nas nie tracisz czasu na rozmowę czy oczekiwanie na wycenę usługi. Wpisujesz wszystko w specjalny formularz, zlecasz i od razu wiesz, ile zapłacisz. Co więcej, biuro tłumaczeń Turbotłumaczenia.pl umożliwia również zarejestrowanie się na portalu, dzięki czemu przy kolejnych zamówieniach możesz otrzymywać specjalne bonusy, oraz szybciej zlecać kolejne teksty z pominięciem bramek płatności. Oprócz tego, na koncie masz wgląd do dokonanych zamówień, a także pobierania faktur za każde z nich (również zbiorczych). Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaoferować – zapraszamy do przeczytania FAQ na naszej stronie!