Biuro tłumaczeń Bydgoszcz

Turbotłumaczenia.pl to portal online, który oferuje translacje tekstów z języka angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego i francuskiego. Jeżeli wciąż zastanawiasz się, jak wybrać dobre biuro tłumaczeń w Bydgoszczy, skorzystaj z usług profesjonalistów. Portal Turbotłumaczenia to jedna z najszybszych i najlepszych dróg do uzyskania wysokiej jakości przekładu. Firma obsługuje klientów całkowicie zdalnie, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość realizacji usług. W jej szeregach współpracuje grupa wykwalifikowanych translatorów z doświadczeniem w wielu branżach, zarówno całkowicie specjalistycznych, jak i technicznych. W ekspresowy sposób dostarczą potrzebne teksty w wybranym przez Ciebie języku.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Profesjonalne biuro tłumaczeń w Bydgoszczy? Sprawdź turbotłumaczenia.pl

Biuro tłumaczeń online działa w prosty sposób: wypełniasz specjalny formularz, wklejając lub wpisując tekst, który chcesz przełożyć. Następnie wybierasz język źródłowy i docelowy. Automatycznie otrzymujesz wycenę i wstępne oszacowanie czasu potrzebnego do realizacji zlecenia. Kolejnym krokiem jest wpisanie swojego adresu e-mail, wybór metody płatności i wpłacenie kwoty za usługę. W ciągu kilku minut od zlecenia translacji tekstu, otrzymuje go pierwszy wolny tłumacz, który jednocześnie najlepiej nadaje się do wykonania danego zlecenia ze względu na swoje umiejętności i specjalizację. Wykonany tekst otrzymujesz na pocztę e-mail, zwykle w bardzo krótkim czasie. Szybkość realizacji zależy oczywiście od długości tekstu – jedna strona (250 słów) zajmuje zwykle około 2 godziny.

Biuro tłumaczeń to jeden z najszybszych sposobów na uzyskanie potrzebnych odpowiedzi i pomocy w przełożeniu każdego rodzaju tekstu. Wśród realizowanych usług są również treści typowo techniczne, specjalistyczne i tłumaczenia przysięgłe. Te ostatnie są nieco inaczej wyceniane ze względu na zaawansowany charakter tego typu translacji. W tym przypadku zlecanie nie odbywa się za pośrednictwem strony, tylko mailowo. Co więcej, internetowe biuro tłumaczeń umożliwia zamawianie kolejnych przekładów w niższej cenie, jeżeli założymy konto klienta na portalu. Język francuski, niemiecki, angielski i rosyjski to nie jedyne, co oferują Turbotłumaczenia – translację w innym, dowolnym języku można zamówić za pośrednictwem maila. W ramach usług wykonywane są wszelkiego rodzaju tłumaczenia pisemne – poradniki, CV, oferty handlowe, aplikacje mobilne, regulaminy, umowy, treści e-maili, artykułów, wpisy na bloga, instrukcje obsługi, a także książki.