Turbo Tłumaczka

Katarzyna T.

Tłumaczę: angielski polski

Język ojczysty: polski

Specjalizacja:

Software / IT, Sztuka / architektura, Techniczne / inżynieria, Technologia / Innowacje, Transport / spedycja, Turystyka / podróże, Dziennikarstwo / Media, Filmy / Muzyka, Finanse / Biznes / Forex, Historia / Archeologia, Literatura / wydawnictwo, Lokalizacja stron, gier i aplikacji, Moda, Motoryzacja / lotnictwo, Nauki humanistyczne, Nauki ścisłe, Ogólne, Prawo / Umowy, Reklama / marketing, Inne, Edukacja / szkolnictwo, Budownictwo / inżynieria budowlana, Internet / Startupy, Kulinarne, UE / granty, Kosmetyki / Uroda, Medycyna / farmakologia

Liczba słów przetłumaczonych w TurboTłumaczeniach: 70

O sobie

Od kilku lat zajmuję się tłumaczeniami w kombinacji PL<->EN. W ramach dotychczasowej pracy, z uwagi na branżę, w jakiej działa mój pracodawca, zajmuję się głównie tłumaczeniami prawnymi, ale nie tylko. Kancelaria zatrudnia ponad 100 osób i zajmuje się doradztwem w bardzo szerokim zakresie, stąd zakres tematyczny tłumaczeń jest również szeroki.
Dodam również, że w ostatnim czasie , jako jeden z trzech tłumaczy, uczestniczyłam w projekcie dotyczącym tłumaczenia Kodeksu Postępowania Cywilnego na język angielski. Projekt jest na etapie ostatecznej weryfikacji; wydawnictwo CH Beck już ogłosiło zapowiedź ww. publikacji na swojej stronie.