Turbo Tłumaczka

Karolina W.

Tłumaczę: polski rosyjski

Język ojczysty: polski

Specjalizacja:

Software / IT, Sztuka / architektura, Techniczne / inżynieria, Technologia / Innowacje, Transport / spedycja, Turystyka / podróże, Dziennikarstwo / Media, Filmy / Muzyka, Finanse / Biznes / Forex, Historia / Archeologia, Literatura / wydawnictwo, Lokalizacja stron, gier i aplikacji, Moda, Motoryzacja / lotnictwo, Nauki humanistyczne, Nauki ścisłe, Ogólne, Prawo / Umowy, Reklama / marketing, Inne, Edukacja / szkolnictwo, Budownictwo / inżynieria budowlana, Internet / Startupy, Kulinarne, UE / granty, Kosmetyki / Uroda, Medycyna / farmakologia

Liczba słów przetłumaczonych w TurboTłumaczeniach: 0

O sobie

Moje życie determinują dwie pasje – ekologia i zamiłowanie do wszystkiego, co rosyjskie, począwszy od języka, poprzez kulturę, literaturę, historię i ludzi. Dlatego też ukończyłam ochronę środowiska w technikum i podjęłam studia na tym samym kierunku na politechnice. Jednak po roku zamiłowanie do języka rosyjskiego i humanistyczna część mojej osobowości wzięły górę – zrezygnowałam z ochrony środowiska i rozpoczęłam studiowanie filologii rosyjskiej, co kontynuuję z zamiłowaniem po dziś dzień.
Powiązania rodzinne sprawiły, że od dzieciństwa miałam kontakt z językiem i kulturą rosyjską, dzięki czemu władam tym językiem niemal na poziomie native speakera. Miłość do Rosji pogłębiły czteroletnie już studia oraz częste wyjazdy do Obwodu Kaliningradzkiego.
Jestem poetką-amatorką, piszę zarówno po polsku, jak i po rosyjsku.
Wiążę swoją przyszłość zawodową z tłumaczeniem .