Wyjaśnijmy sobie jedno: tłumacz to nie to samo co translator. W naszym rozumieniu tłumacz angielskiego to osoba, która ma doświadczenie i kwalifikacje pozwalające na płynne tłumaczenie tekstów z języka polskiego na język angielski i odwrotnie. Czasami lepiej w jedną niż drugą stronę – to już zależy głównie od doświadczenia.

Tłumacz języka angielskiego to osoba, dla której tłumaczenie tekstów jest codziennością i która wzdryga się na widok tłumaczeń dokonanych przez automatyczne translatory typu Google Translate. Jakość tłumaczenia wykonanego przez prawdziwego tłumacza angielskiego jest nieporównywalnie lepsza od tej, której możemy się spodziewać korzystając z translatora. Jest też prawdopodobnie dużo wyższa niż jakość tłumaczenia, które wykonamy samodzielnie, czy z pomocą znajomego lub współpracownika.

Poza tym tłumacz angielskiego posługuje się tym językiem na co dzień i w związku z tym przetłumaczenie jednej strony tekstu zajmuje mu dosłownie parę godzin. Podczas gdy osoby niedoświadczone mogą siedzieć nad tłumaczeniem przez pół dnia, aby pod koniec tej mordęgi poprosić kogoś o przeczytanie tłumaczenia i dowiedzenie się, że jest jeszcze wiele poprawek do naniesienia.

W przypadku prywatnej korespondencji czy postów na Facebooku 100%-owa poprawność tłumaczenia być może nie jest bardzo istotna. Ale w przypadku korespondencji e-mailowej, artykułów publikowanych na stronie www czy kontraktów z partnerami zagranicznymi, ta poprawność angielskiego tłumaczenia zaczyna mieć znaczenie.

Warto więc zainwestować w profesjonalne tłumaczenie, zlecone doświadczonemu tłumaczowi języka angielskiego. W Turbo Tłumaczeniach takich tłumaczy mamy naprawdę dużo i wszyscy są godni polecenia. Do tego jeden z nich rozpocznie tłumaczenie na angielski zleconego przez Ciebie tekstu w dosłownie 2 minuty, a gotowe tłumaczenie dostarczymy do Twojej skrzynki e-mailowej po kilku godzinach (tłumaczenie na angielski jednej strony tekstu zajmuje max. 3 godziny).

Tłumacz angielskiego to rozwiązanie Twoich tłumaczeniowych bolączek. Nie czekaj więc i zamów tłumaczenie u tłumacza angielskiego już teraz!

Zamów tłumaczenie