Tłumacz przysięgły języka angielskiego Warszawa

Potrzebujesz tłumaczenia dokumentów, które ostatecznie mają trafić np. do urzędu? Potrzebne Ci tłumaczenie aktu urodzenia, małżeństwa, zgonu? Interesują Cię tłumaczenia przysięgłe na angielski? Doskonale trafiłeś! Turbo Tłumaczenia to internetowe biuro tłumaczeń, które swoją ofertę kieruje szczególnie do osób prywatnych i przedsiębiorstw z okolicy Warszawy. Znamy się na tłumaczeniach przysięgłych i wciąż staramy się usprawnić sam proces tłumaczenia, który wymaga dużo większej precyzji niż w przypadku tłumaczeń zwykłych. Z nami tłumaczenia przysięgłe na angielski (i odwrotnie, a angielskiego na polski) mogą okazać się łatwe, proste i… przyjemne! Jeśli jesteś z okolic Warszawy, serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Tłumacz przysięgły – kim jest i czym różni się od tłumacza „zwykłego”

Tłumacz przysięgły to osoba, która dokonuje tłumaczeń pod przysięgą ważności, a więc bierze za nie odpowiedzialność prawną. Takie tłumaczenia są wymagane w przypadku ważnych dokumentów, np. aktów urodzenia, małżeństwa, zgonu, dokumentów rejestracji pojazdu (choćby sprowadzonego z zagranicy) czy różnego typu świadectw, np. pracy. Aby takie tłumaczenia przysięgłe nabrały właściwej formy, niezbędna jest pieczęć, którą dysponuje każdy tłumacz przysięgły. To właśnie pieczęć pozwala odróżnić tłumacza przysięgłego od „zwykłego”. Turbo Tłumaczenia oferują profesjonalne tłumaczenia przysięgłe (najczęściej na angielski, choć nie tylko) przez internet. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich osób z Warszawy.

Tłumacz przysięgły języka angielskiego – Warszawa i okolice

Internetowy tłumacz przysięgły na język angielski poleca się do usług osób prywatnych i przedsiębiorstw z okolicy Warszawy! Ponieważ tłumaczenia przysięgłe wymagają szczególnej uwagi i precyzji, nasze biuro tłumaczeń wykonuje je w ramach zleceń specjalnych (nie wykonujemy tego typu tłumaczeń bezpośrednio przez naszą stronę internetową). Aby skrócić Państwa czas oczekiwania, konieczność dostarczania oryginału tekstu do tłumacza, a następnie odesłania tłumaczenia do zleceniodawcy, opracowaliśmy specjalny tryb przyjmowania tego typu zleceń.

Tłumacz przysięgły – język angielski – jak zlecić tłumaczenie?

Aby zlecić nam tłumaczenie przysięgłe, wystarczy wysłać do nas e-mail i skan dokumentu (lub dokumentów) do przetłumaczenia. Prosimy o informację, o jaką parę językową chodzi i na kiedy (najpóźniej) potrzebne będzie tłumaczenie. Na tej podstawie my przygotujemy wycenę, którą należy zaakceptować. Gotowe tłumaczenie przysięgłe wysyłamy w postaci skanu. Jeśli potrzebny będzie oryginał, prześlemy dokumenty pocztą lub kurierem. Oferujemy atrakcyjne ceny na rynku. Jeśli interesują Cię tłumaczenia przysięgłe na angielski (i nie tylko), serdecznie zachęcamy do kontaktu. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Warszawy.