Szukasz doświadczenia zawodowego, ale niekoniecznie w nudnej korporacji? Nie boisz się ekscytujących wyzwań i szybkiego rozwoju? Świetnie – napisz do nas!

 

Przyjmiemy na praktyki młodą, zdolną osobę, która chce rozwijać swoje talenty w miłej, startupowej atmosferze. Dzięki nam, będziesz mieć okazję przekonać się o tym, czy faktycznie chcesz robić w życiu to, co myślisz, że chcesz robić.

Nie każemy Ci parzyć kawy, chyba, że chcesz ją zaparzyć dla siebie (w naszym coworku jest ekspres do kawy, z którego będziesz mógł/mogła korzystać do woli). 

Poznasz mnóstwo fajnych ludzi i wprowadzimy Cię do krakowskiego startup community. A stąd już tylko krok do pracy na stałe u nas lub w innym fajnym startupie. Albo założenia własnego startupu :).

Chcesz się przyczynić do rozwoju jednego z ciekawszych krakowskich startupów? Super! Aktualnie szukamy praktykantów "specjalizujących" (interesujących) się w co najmniej jednej z poniższych dziedzin:

  • obsługa klienta
  • community management
  • zarządzanie jakością tłumaczeń

Jeśli zupełnie nie chcesz mieć nic wspólnego z żadną z powyższych dziedzin, ale np. uważasz się za świetnego programistę Ruby on Rails czy analityka, też do nas napisz. Możliwe, że znajdziemy dla Ciebie jakieś zajęcie :).

Nie musisz mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia, ale na pewno będzie ono plusem. Liczy się przede wszystkim pasja, zaangażowanie i chęć nauki

Praktyki są bezpłatne, ale razem ustalimy ile będą trwać i z naszej strony obiecujemy pracę w fajnym zespole, w luźnej, startupowej atmosferze (elastyczne godziny pracy, możliwość pracy zdalnej, ciastka od czasu do czasu, wspólne imprezy, itd.) i wpływ na to w jakim kierunku będziemy się rozwijać. Jesteśmy relatywnie młodym startupem, więc również od Ciebie będzie zależeć to czy odniesiemy sukces na polskim i globalnym rynku.

Po zakończeniu praktyk, w zależności od tego jak będziemy się dogadywać i jak ocenimy Twoją pracę, istnieje możliwość stałego zatrudnienia.

Pisz do nas na adres kontakt@turbotlumaczenia.pl. Napisz coś o sobie i o tym, dlaczego uważasz, że pasujesz do naszego zespołu, dlaczego chcesz u nas pracować, co już umiesz, a czego masz nadzieję się nauczyć w ramach praktyk. Prześlij także swoje CV i/lub portfolio, jeśli je masz.

Na wszystkie zgłoszenia postaramy się odpisać w turbo tempie! 🙂

 

P.S. If you don't speak any Polish but are looking for an internship in Krakow, that's great too! Just e-mail us, and we will give you all the details in English.

Zamów tłumaczenie