Tłumaczenie stron internetowych cennik

Szanowni Państwo, Turbo Tłumaczenia to internetowy serwis tłumaczeń inny niż wszystkie. Dzięki nam tłumaczenia stają się proste, szybkie i przyjemne. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w niezwykle atrakcyjnej cenie. O naszej jakości świadczy fakt, że zespół Turbo Tłumaczeń tworzą wykwalifikowani tłumacze oraz osoby prowadzące projekty tłumaczeniowe, które przechodzą proces weryfikacji. Jesteśmy więc profesjonalistami i prawdopodobnie nie ma tekstu, którego nie bylibyśmy w stanie przetłumaczyć. Wykonujemy tłumaczenie stron internetowych – cennik za tę usługę jest niezwykle konkurencyjny. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Co chcesz u nas przetłumaczyć?

20
Wklej lub wpisz tekst do tłumaczenia, lub wybierz plik
Akceptujemy większość formatów plików
z POLSKIEGO
na ANGIELSKI
Assets
od 30 min
Szacowany
czas tłumaczenia
od 2,50 zł
Minimalny
koszt tłumaczenia

Twoje dokumenty są u nas bezpieczne

Wystawiamy faktury

Potrzebujesz tłumaczenia w innym języku, specjalistycznego lub przysięgłego?
Skontaktuj się z naszym Działem Sprzedaży.

Tłumaczenie stron internetowych – cennik

Nasz cennik za tłumaczenie stron internetowych jest tak dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, że nie jesteśmy w stanie podać żadnej konkretnej kwoty! Zlecenia w naszym serwisie wyceniane są na podstawie liczby znaków ze spacjami.

Tłumaczenia stron internetowych, czyli jak złożyć zamówienie

Swój indywidualny „cennik” za tłumaczenie stron internetowych poznasz podczas składania tłumaczenia w naszym serwisie turbotlumaczenia.pl. Podczas zamawiania zlecenia w okienku po prawej stronie na bieżąco będziesz widział zmieniającą się liczbę znaków oraz koszt zlecenia. Tak wygląda nasz „cennik” za tłumaczenie stron internetowych!

Tłumaczenie stron internetowych – cennik krok po kroku

W formularzu zamówienia dostępnym na stronie https://turbotlumaczenia.pl/orders/new wklejasz lub wpisujesz tekst, który chcesz przetłumaczyć (udostępniamy opcję wgrywania plików). Wybierasz język źródłowy i docelowy. Cena tłumaczenia oraz szacowany czas tłumaczenia pojawiają się automatycznie. Jeśli chcesz, dodajesz komentarz dla tłumacza, który ułatwi przetłumaczenie tekstu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami – możesz napisać, jaki jest kontekst tłumaczenia, jak bardzo formalny ma być tekst, itd. Kiedy dodasz wszystkie swoje uwagi, wpisujesz swój adres e-mail i przechodzisz do podsumowania tłumaczenia. Jeśli wszystko się zgadza, wybierasz jedną z dostępnych, bezpiecznych metod płatności (przelew, karta, PayPal) i płacisz za tłumaczenie. Jak widać, nasz cennik za tłumaczenie stron internetowych wyróżnia się na rynku!

Kto przetłumaczy Twój tekst?

Twój tekst zostaje wysłany do naszych profesjonalnych tłumaczy i pierwszy wolny tłumacz (który ma doświadczenie w tłumaczeniu tego rodzaju tekstów) podejmuje zlecenie w ciągu kilku minut. Tłumaczenie jednej strony tekstu (250 słów) zajmuje średnio 2 godziny. Gotowe tłumaczenie dostajesz na maila. Możesz też zobaczyć tłumaczenie na naszej stronie – jeśli jest OK, możesz je zaakceptować i ocenić. Chcemy poznać Twoją opinię!