Tłumaczenia przysięgłe ceny

Turbo Tłumaczenia to internetowy serwis tłumaczeń. Dzięki nam tłumaczenia stają się proste, szybkie i przyjemne. Z naszej strony zawsze zapewniamy najwyższą jakość usług w niezwykle atrakcyjnej cenie, co wyróżnia nas na rynku. Dysponując obszerną bazą zweryfikowanych i wysoko wykwalifikowanych tłumaczy jesteśmy w stanie podjąć zlecenia z najróżniejszych dziedzin. Przez nasz serwis przeszły już instrukcje obsługi pasa startowego, maszyn fabrycznych, prace doktorskie, umowy o współpracy, raporty finansowe i wiele innych. Nasi tłumacze są też kwalifikowani do wykonywania tłumaczeń przysięgłych (poświadczonych). Wykonując tłumaczenia przysięgłe, proponujemy niezwykle atrakcyjne ceny – nasz cennik za tę usługę jest niezwykle konkurencyjny. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do odbiorców w Warszawie – zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Tłumaczenia przysięgłe dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb (ceny poniżej)

Ponieważ nasi tłumacze są kwalifikowani do wykonywania tłumaczeń przysięgłych (poświadczonych), w naszej ofercie znajdują się również tłumaczenia przysięgłe, a na rynku wyróżniają nas atrakcyjne ceny. Aby nasze tłumaczenia przysięgłe były jak najbardziej profesjonalne, zdecydowaliśmy się nie wykonywać tego typu tłumaczeń przy zamawianiu bezpośrednio przez naszą stronę. Powodem jest zbyt długi czas oczekiwania, konieczność dostarczania oryginału tekstu do tłumacza, a następnie odesłania tłumaczenia do Ciebie.

Ponadto wycena wykonywana jest na innych zasadach niż w przypadku tłumaczeń niepoświadczonych.

Tłumaczenia przysięgłe na indywidualne zamówienie!

Jeśli potrzebne Ci jest tłumaczenie przysięgłe, wystarczy, że wyślesz do nas mejla i skan dokumentu lub dokumentów, które chcesz przetłumaczyć. Napisz, o jaką parę językową chodzi i na kiedy (najpóźniej) potrzebujesz tłumaczenie. Na tej podstawie będziemy w stanie wysłać Ci wycenę. Gotowe tłumaczenie przysięgłe wysyłamy w postaci skanu. Jeśli potrzebujesz jego oryginał, zaznacz to w mailu. Wtedy do kosztu tłumaczenia doliczymy wysyłkę pocztą lub kurierem. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Warszawy.

Jak widać, nasz cennik za tłumaczenia przysięgłe jest tak dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb, że nie jesteśmy w stanie podać żadnej konkretnej kwoty! Zapraszamy do kontaktu. Podczas rozmowy ustalimy wszystkie szczegóły współpracy!