Zamawianie tłumaczeń prostsze niż kopiuj-wklej

Chcemy, aby zamawianie tłumaczeń u nas było jak najprostsze, jak najprzyjemniejsze i jak najbardziej bezproblemowe. Chcemy, żeby nie było to niewygodne zadanie, na które musicie zarezerwować kilkanaście minut dziennie, ale żeby wpisywało się ono w tryb Waszego dnia.

Staramy się dopasować do Waszych potrzeb i wpasować się w codzienne czynności, które i tak wykonujecie. Takie jak czytanie maili czy przeglądanie artykułów w internecie. Albo pisanie wpisów na bloga firmowego :).

Dlatego właśnie planujemy stworzyć szereg rozwiązań, które sprawią, że zlecanie tłumaczeń w TurboTłumaczeniach będzie jeszcze prostsze. Zaczynamy od rozszerzenia/wtyczki do przeglądarki Chrome, z której korzysta zdecydowana większość naszych klientów. Kolejne pojawią się niedługo.


Jak to działa?

Oczywiście bardzo prosto! Wystarczy, że (korzystając z przeglądarki Chrome) wejdziecie na tę stronę  i zainstalujecie naszą wtyczkę. Po ponownym uruchomieniu przeglądarki, będziecie mogli zaznaczyć w niej dowolny tekst i wysłać go do nas, wybierajac odpowiednie polecenie z menu opcji (rozwijanego prawym kliknięiem myszy).

Później wystarczy już tylko przejść do podsumowania i opłacić zamówienie, które – jak zawsze – zostanie zrealizowane błyskawicznie.

image

Dodatkowo, w pasku przeglądarki pojawi się nasza błyskawica, dzięki której szybko traficie na naszą stronę. Bez potrzeby każdorazowego wpisywania adresu URL i przypominania sobie jak nazywała się ta fajna strona z szybkimi tłumaczeniami 24/7 :).

image

Co myślicie?

Nasz dodatek do Chrome powinien znacznie skrócić i ułatwić Wam zamawianie tłumaczeń. Np. zamiast kopiować treść maila, wchodzić na naszą stronę i wklejać tekst do formularza, będziecie mogli zaznaczyć go bezpośrednio w skrzynce i za pomocą dwóch kliknięć złożyć zamówienie.

Czy uważacie, że Turbo wtyczka faktycznie się Wam przyda i powinniśmy tworzyć więcej tego rodzaju rozwiązań (np. plug-iny do WordPressa czy Zendeska)? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

<