Szukamy 5 blogerów do beta testu naszego widgetu do tłumaczeń (i zarabiania razem z nami!)

Dodany przez Anna


Opublikowany grudzień 19, 2013


Open-uri20180606-15650-vvuc4r?1528278491

Jeśli masz bloga albo serwis, w którym możesz umieścić (w sidebarze) nasz widget i chcesz pomóc przetestować takie rozwiązanie, potrzebujemy właśnie Ciebie! Pisz na robert@turbo.cat. Ale najpierw przeczytaj szczegóły poniżej.

O co chodzi?


Zbudowaliśmy widget, który można umieścić na 99% stron internetowych* i dzięki temu dać ich użytkownikom możliwość tłumaczenia tekstów przez TurboTlumaczenia.pl.

Poszukujemy kilku osób, które w ramach testów otrzymają od nas kod widgetu do umieszczenia w swojej stronie. Widget instaluje się wklejając jedną linię kodu JavaScript na swojego bloga i… tyle.

<!-- more -->

*Już wiemy, że na nie można umieścić widgetu na blogach hostowanych na wordpress.com.

Dlaczego to jest zamknięta beta?


Widget działa, sprawdziliśmy to sami (m.in na AppleBlog.pl). Chcemy jednak wysłać go „w bój”, wystawić na dziesiątki tysięcy odsłon dziennie i zobaczyć jak będzie funkcjonował.

Przykładowe umieszczenie widgetu TurboTłumaczenia

Będziemy dawać dostęp do widgetu coraz większej liczbie użytkowników, aby finalnie każdy chętny mógł go używać. A więc po kolei:


  1. Zamknięta beta, wyłącznie dla kilku chętnych - jesteśmy tutaj

  2. Rozszerzenie bety na więcej blogów/serwisów

  3. Otwarcie bety publicznie

  4. Wersja 1.0 i publiczny dostęp


O kolejnych etapach będziemy informować na bieżąco na naszym blogu, a więc koniecznie zapiszcie się do newslettera, żeby niczego nie przegapić.

Co będziecie z tego mieć?


Wstępnie chcemy oddawać właścicielom stron z widgetem połowę naszego dochodu. Jak wiecie, zarabiamy 20% kwoty każdego zamówienia, a więc do Was 10% z wszystkich tłumaczeń zleconych za pośrednictwem widgetu umieszczonego na Waszej stronie.

Szczegółowe informacje na temat rozliczeń wyślemy w mailach do wybranych blogów/serwisów.

Chcesz przetestować nasz widget?


Napisz maila do Roberta: robert@turbo.cat :)