Poprawne wyrażanie się w piśmie właśnie stało się turbo łatwiejsze!

Już są! Przysparzające nam dumy, a Wam ułatwiające życie – TurboKorekty.pl. Serwis na pierwszy rzut oka niewiele różni się od TurboTłumaczeń i to wrażenie pozostaje z Wami aż do samego odbioru zamówienia. Profesjonalnie przygotowaną korektę tekstu polskiego lub angielskiego możecie zamówić równie szybko, bo w zaledwie 3 minuty.

Jak zamawiać?

Podobnie, jak w przypadku tłumaczeń, szybkie korekty możecie zamawiać 24/7, a pozytywnie zaskoczy Was o połowę krótszy czas realizacji – potrzebujemy zaledwie 1,5 godziny na poprawienie jednej strony! Oczywiście mniejszy, niż w przypadku tłumaczenia, jest również koszt korekty :).

Strona na której możecie złożyć zamówienie jest prosta i przejrzysta – formularz automatycznie oblicza koszt wykonania korekty na podstawie liczby znaków wprowadzonych w formularzu. Potem wystarczy już tylko wybrać język w jakim ma zostać dokonana korekta lub redakcja (do wyboru macie polski, angielski UK oraz angielski US) i podać adres e-mail. Jeśli macie jakikolwiek komentarz do tego jak dokładnie powinien być poprawiony tekst (np. uwagi stylistyczne, albo dodatkowe informacje, które ułatwią pracę korektorowi), możecie umieścić w odpowiednim polu widocznym poniżej.

Formularz zamawiania korekt TurboKorekty.pl

Wybierając korektę lub redakcję tekstu, warto wiedzieć o tym, że korekta uwzględni jedynie ewidentne błędy stylistyczne, oraz interpunkcję, literówki czy błędy ortograficzne czy gramatyczne. Natomiast redakcja polega na  wykryciu błędów stylistycznych, składniowych, logicznych czy leksykalnych oraz nadanie tekstowi odpowiedniej kompozycji. W przypadku korekty z redakcją, dobrze jest napisać w komentarzu dla korektora jaki dokładnie końcowy tekst ma mieć wydźwięk.

Pamiętajcie, żeby przy wysyłaniu do poprawki tekstów polskich pisać komentarz do korektora po polsku, a przy angielskich – po angielsku. Wszyscy nasi korektorzy są native speakerami  wieloletnim doświadczeniem w korekcie i redakcji tekstów.

Po kliknięciu przycisku “Podsumowanie” zostaniecie przeniesieni do zestawienia informacji o Waszym zamówieniu. Pod nim znajdziecie wybór metody płatności – przelewu internetowego albo płatności przez PayPal lub kartą. Kliknięcie przycisku “Zapłać” zaprowadzi Was dalej do strony płatności.  Tuż po otrzymaniu przez nas płatności otrzymacie potwierdzenie zlecenia, a niedługo później informację o tym, że jeden z naszych korektorów podjął się zlecenia.

Widok gotowego zlecenia - gotowej korekty lub redakcji

Oprócz gotowego tekstu poddanego korekcie, który wysłany zostaje bezpośrednio na maila, dostarczymy Wam dodatkowy link, pod którym będziecie mogli zobaczyć dokładne zmiany, jakie zostały wprowadzone przez korektora w tekście źródłowym, a także ocenić jego lub jej pracę.

Porównanie oryginalnego tekstu z korektą lub redakcją

Po co i dlaczego?

Dlaczego właściwie stworzyliśmy TurboKorekty? Dlatego, że wielu klientów dopytywało o profesjonalną korektę tłumaczonych przez nas tekstów, albo o możliwość wykonania samej korekty napisanych przez nich tekstów. Niektórzy nawet zlecali korektę poprzez formularz na stronie TurboTlumaczenia.pl, zaznaczając w komentarzu, że proszą o korektę, a nie tłumaczenie. Pozostałe zlecenia tego typu przyjmowaliśmy mailowo. Nie było to najbardziej optymalne rozwiązanie.

W odpowiedzi na Wasze oczekiwania postanowiliśmy ułatwić proces zamawiania korekt i stworzyliśmy TurboKorekty.pl, gdzie native speakerzy są dostępni o każdej porze dnia i nocy. Nasze usługi polecamy wszystkim, którzy nie chcą narażać się na krytykę lub inne nieprzyjemne sytuacje z powodu literówek czy stylistycznych uchybień.

Umowy, raporty, maile, artykuły na stronę, posty na bloga i każdy inny tekst nasi korektorzy języka polskiego i angielskiego poprawią błyskawicznie, kiedy tylko będziecie tego potrzebować. Wypróbujcie TurboKorekty już teraz! 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

<