Nowe konto klienta w TurboTłumaczeniach

Dodany przez Anna


Opublikowany marzec 03, 2014


Open-uri20180606-15650-143tzex?1528278490

Jak pewnie niektórzy z Was (Ci, którzy korzystają z opcji pre-paid) już zauważyli, w sobotę uruchomiliśmy konto klienta, z którego od teraz mogą korzystać wszyscy klienci. Ci, którzy chcą wygodnie zamawiać, po wcześniejszym doładowaniu konta i Ci, którzy wolą płacić za każde zlecenie osobno, a interesuje ich przede wszystkim historia zleceń i możliwość wyboru ulubionych tłumaczy. Ale po kolei.


Konta pre-paid są dostępne u nas już od dłuższego czasu, jednak nie były zbyt wygodne w użyciu, nie można było ich samodzielnie zakładać ani doładowywać i jedyną funkcjonalnością w nich było zamawianie tłumaczenia bez potrzeby dokonywania płatności. Opcja ta była dorabiana “na szybko”, na potrzeby naszych stałych klientów.

Od paru dni dostępne jest ładniejsze i bardziej zaawansowane konto klienta, które samodzielnie możecie założyć, a następnie doładowywać.

<!-- more -->

Funkcjonalności


Nowe konto daje możliwość zamawiania tłumaczeń nie tylko po wcześniejszym doładowaniu go, ale także dokładnie tak samo, jak zamawia się teraz przez naszą stronę główną: płacąc za każde zamówienie osobno.

Doładowanie konta pre-paid TurboTłumaczenia

Oczywiście polecamy opcję pre-paid, ponieważ jest ona o wiele wygodniejsza (jedna płatność, jeden rachunek, szybsze zamawianie - bez każdorazowego logowania się w banku lub podawania danych karty płatniczej, bonus za doładowanie), ale nie będziemy nikogo do niczego zmuszać :).

Na koncie klienta możecie także zobaczyć historię swoich zamówień oraz stworzyć listę ulubionych tłumaczy (takich, których styl tłumaczenia najbardziej Wam odpowiada) i przy kolejnych zamówieniach decydować o tym, czy tekst wysyłacie tylko do nich czy do wszystkich tłumaczy.

Pamiętajcie tylko, że Wasi ulubieni tłumacze nie zawsze są dostępni, więc tłumaczenie może zając trochę dłużej niż w przypadku wysłania tekstu do wszystkich tłumaczy.

Opcje konta klienta TurboTłumaczenia

Tłumacza można dodać do ulubionych dopiero po tym, jak zrobi on/ona dla Was jakieś tłumaczenie. Można go/ją także w dowolnym momencie usunąć z listy.

Historia zleceń pomoże Wam w znalezieniu tych, które najbardziej się Wam podobały.

Historia zleceń tłumaczeń w TurboTłumaczeniach

Co dalej?


Na razie konto klienta można założyć wchodząc na stronę, do której linka podaliśmy na samym początku tego wpisu. Ale już niedługo nasza strona główna bardzo się zmieni i znajdzie się na niej miejsce na link do konta klienta. Jeśli więc czytacie naszego bloga, możecie założyć konto pre-paid już teraz :).

Naturalnie, konto i jego funkcjonalności będą się jeszcze rozwijać, wraz z rozwojem Turbo Tłumaczeń. Na liście jest już możliwość generowania rachunku za tłumaczenia/doładowania w koncie. Jeśli jest jeszcze coś, co Waszym zdaniem powinno się tam znaleźć, koniecznie napiszcie o tym w komentarzu lub napiszcie do nas maila. Z niecierpliwością czekamy na Wasz feedback!