Jak sprzedawać na Amazonie, eBay, AliExpress i AliBaba?

Opublikowany przez Mariusz

Opublikowany lipiec 11, 2019


Amazonie-ebay-aliexpress-alibaba-turbo

Szykując się do ekspansji na rynki zagraniczne staniesz przed wyborem: postawić na własny sklep internetowy czy skorzystać z gotowych systemów sprzedaży? Jeżeli myślisz o tym drugim rozwiązaniu, to będziesz miał do dyspozycji w zasadzie cztery największe ogólnoświatowe platformy: Amazon, eBay, AliExpress oraz AliBaba. Który z nich wybrać i jak dzięki nim sprzedawać w Internecie?

Cały wpis

SEO w Wielkiej Brytanii – na co zwrócić uwagę?

Opublikowany przez Mariusz

Opublikowany lipiec 08, 2019


Seo-uk

Pomimo groźby Brexitu, brytyjski rynek jest nadal atrakcyjny dla polskich przedsiębiorców. Najprostszą drogą dotarcia do anglojęzycznych klientów są szeroko zakrojone działania z zakresu marketingu internetowego, a pierwszym krokiem jest dobrze zoptymalizowana strona internetowa. Co to oznacza? Że musi spełniać wytyczne wyszukiwarki, aby wyświetlać się na wysokich pozycjach w angielskich wynikach wyszukiwania. W dzisiejszym artykule podpowiadamy, na co powinieneś zwrócić uwagę podczas pozycjonowania swojej firmowej strony internetowej, jeśli chcesz pozyskać brytyjskich klientów.

Cały wpis

Jak dodać i przetłumaczyć napisy do filmu?

Opublikowany przez Mariusz

Opublikowany lipiec 04, 2019


Turbo-wideo

Przeznaczenie nagrań video może być niezwykle szerokie. Z tej formy przekazu informacji korzystają zarówno osoby prowadzące swoje kanały na YouTube, fanpage’e na Facebook’u, jak i różnego rodzaju szkoleniowcy. Utrwalasz w ten sposób także najważniejsze wydarzenia ze swojego życia, by utrwalić pamięć o nich. Problematyczną kwestią pozostaje jednak fakt, gdy ze swoim nagraniem chcesz trafić do osób, które nie posługują się tym samym językiem, co Ty. Dlatego warto wiedzieć, jak dodać podpisy z wersją językową do swojego filmu.

Cały wpis

Najlepsze aplikacje na Androida i iPhone

Opublikowany przez Mariusz

Opublikowany czerwiec 27, 2019


Turbo-najlepsze-aplikacje-android-iphon

Smartfony obecne są już w każdym aspekcie codziennego życia. Współczesne urządzenia już dawno przestały służyć wyłącznie do dzwonienia i wysyłania SMS’ów i posiadają znacznie bardziej rozbudowane możliwości komunikacyjne. Pełnią również role pomocnicze w organizacji życia prywatnego lub zawodowego. Poznaj aplikacje na telefon, dzięki którym Twoja codzienność stanie się znacznie łatwiejsza.

Cały wpis

Pozycjonowanie strony internetowej w Niemczech, czyli jak robić SEO za naszą zachodnią granicą

Opublikowany przez Dagmara

Opublikowany czerwiec 24, 2019


Germany-seo

Rynek niemiecki jest bardzo atrakcyjny dla polskich firm, a dzięki Internetowi dotarcie do potencjalnych klientów ze swoimi usługami i produktami jest tylko kwestią czasu i dobrej strategii marketingowej. W dzisiejszym wpisie dowiesz się o jednym z jej elementów — specyfice pozycjonowania firmowej strony internetowej w niemieckojęzycznych wynikach wyszukiwania.

Cały wpis