Jak wygląda proces globalizacji aplikacji do monitorowania stron internetowych i jak przekłada się na komunikację z klientem?

Opublikowany przez Mariusz

Opublikowany styczeń 16, 2019


Siteimpulse_cs

Skąd pomysł na taką usługę? Jakie były początki firmy? Od początku SITEIMPULSE - agencji interaktywnej założonej w 2002 roku - jedną z naszych dodatkowych działalności było uruchomienie eksperymentalnych aplikacji internetowych. Większość z nich nie wytrzymała starcia z rynkiem lub próby czasu. Super Monitoring - podobnie jak Yourbrowser.is - spotkał się z zainteresowaniem i dlatego dalej był rozwijany.

Cały wpis

Tłumaczenie strony na inny język, a skuteczne pozyskiwanie klientów

Opublikowany przez Mariusz

Opublikowany styczeń 10, 2019


Sklep

Jeśli masz problemy z pozyskaniem ruchu na swoją stronę internetową z innych krajów lub chcesz zwiększyć sprzedaż sprzedając nowym klientom z innych regionów, to usługi tłumaczeniowe są doskonałym rozwiązaniem, które przyciągnie użytkowników z wyszukiwarki Google.

Cały wpis

Nisze do zagospodarowania w e-handlu w 2019

Opublikowany przez Mariusz

Opublikowany styczeń 04, 2019


Ehandel

Trzy rzeczy są niezbędne, aby odnieść sukces w e-handlu: atrakcyjne produkty, umiejętności potrzebne do ich promowania oraz żelazna wola sukcesu!

Cały wpis

Czym http różni się od https?

Opublikowany przez Mariusz

Opublikowany grudzień 20, 2018


Web

Mimo, że często nawet go nie wpisujemy, gdy chcemy wejść na daną stronę internetową, to sformułowanie http jest podstawowym elementem umożliwiającym przeglądanie stron internetowych. Do tego sformułowania dodano kolejną literę, na którą należy zwrócić uwagę - jest to „s”, która stała się nowym standardem bezpieczeństwa dla Google i przeglądarki Chrome. Warto zastanowić się, dlaczego to „s”" jest tak ważne. Zacznijmy od podstaw.

Cały wpis

Jak rozwijać agencję eventową dzięki ekspansji usług na rynki zagraniczne?

Opublikowany przez Mariusz

Opublikowany grudzień 13, 2018


Case_study_eventfactory

W Agencji event-factory od ponad 13 lat z sukcesem dostarczamy kompleksowych i profesjonalnych rozwiązań w zakresie organizacji eventów, konferencji, kongresów, spotkań firmowych, akcji promocyjnych oraz wydarzeń specjalnych, zarówno w kraju jak i poza jego granicami. Na swoim koncie mamy realizacje w 542 lokalizacjach w Polsce i 11 krajach Europy i Azji. Wierzymy, że nic tak skutecznie nie czyni odbiorcy ambasadorem produktu, jak bezpośrednie uczestnictwo w wydarzeniu. Pod warunkiem, że jest to doskonale przygotowane wydarzenie i zrobione z pomysłem. Takie, które odwołuje się do emocji i jest gwarancją niezapomnianych wspomnień. Po prostu event, o którym chce się opowiadać.

Cały wpis