Profesjonalne tłumaczenia
przez internet 24/7

Chcesz wiedzieć, jak to działa? Zobacz wideo!

Imac
Press Esc to close

Doświadczeni tłumacze angielskiego, niemieckiego, francuskiego, rosyjskiego i innych języków są dostępni 24/7, aby przetłumaczyć każdy rodzaj tekstu niezwłocznie po złożeniu zamówienia.

Dlaczego warto skorzystać z usług internetowego biura tłumaczeń?

W dzisiejszym świecie nic nie stoi na przeszkodzie, aby kontaktować się z osobami z innych krajów, zawierać zagraniczne relacje, a także czytać obcojęzyczne umowy, książki, czy artykuły. Dzięki Internetowi możemy szybko otrzymać tłumaczenia online wysokiej jakości. TurboTłumaczenia to wyjątkowe internetowe biuro tłumaczeń, które oferuje usługi w trybie ekspresowym. Doświadczeni, profesjonalni translatorzy są wybierani do konkretnych zleceń wedle swoich umiejętności i preferowanej tematyki. W ofercie znajdują się więc usługi tłumaczeń przysięgłych, a także specjalistycznych i technicznych. Tłumaczenia pisemne to nasza codzienność. Ogromna baza zweryfikowanych translatorów pozwala na wykonywanie zleceń z najróżniejszych dziedzin.

Biuro tłumaczeń online działające pod nazwą Turbotłumaczenia.pl jest godne zaufania – nie musimy obawiać się o kiepską jakość translacji lub niezgodność z oryginałem. Portal opiera się na współpracy doświadczonych osób z wysokimi umiejętnościami językowymi, które są weryfikowane na podstawie testów oraz bieżącego monitorowania jakości tłumaczeń tak, aby mieć pewność, że zachowują jak najwyższy poziom. Na stronie można przeczytać opinie dotychczasowych klientów, a także skontaktować się bezpośrednio z obsługą portalu. Dzięki szerokiej bazie dostępnych tłumaczy, którzy pracują w biurach w całej Polsce, firma oferuje swoim klientom usługi na znacznie wyższym poziomie i lepszych standardach obsługi klienta, niż konkurencja.

Tłumaczenia przysięgłe to szczególnie ważna część naszej pracy, ponieważ za tego typu tłumaczeniami stoi coś więcej niż przełożenie tekstu z języka na język, bo dla naszych klientów to często sprawa większej wagi. Dlatego dostarczając wysokiej jakości tłumaczenia przysięgłe wiemy, że nasza praca pomoże naszym klientom rozwiązać ważną dla nich, często urzędową sprawę.

Tłumacz Maria, angielski i polski

Maria

Tłumaczy angielski i polski
Przetłumaczyła
1 022 376 słów

Tłumacz Tomek, angielski i polski

Tomek

Tłumaczy angielski i polski
Przetłumaczył
126 941 słów

Tłumacz Marta Sandra, angielski i polski

Marta Sandra

Tłumaczy angielski i polski
Przetłumaczyła
218 471 słów

Tłumacz Michał, angielski i polski

Michał

Tłumaczy angielski i polski
Przetłumaczył
30 669 słów

Tłumacz Marta, angielski i polski

Marta

Tłumaczy angielski i polski
Przetłumaczyła
596 072 słowa

Tekst do tłumaczenia

Wklejasz lub wpisujesz tekst, który chcesz przetłumaczyć,

a my wysyłamy go do dziesiątek profesjonalnych tłumaczy.

Profesjonalny tłumacz

Jeden z tłumaczy podejmuje zlecenie w ciągu kilku minut

i od razu zbiera się do pracy, tłumacząc jedną stronę tekstu w 2-3 godziny.

Szybkie tłumaczenia

Gotowe tłumaczenie wysyłamy na Twojego maila.

Nie marnujesz czasu na szukanie biura tłumaczeń i czekanie.

Co mówią o nas nasi klienci

Turbo Tłumaczenia - naprawde turbo, a poza tym bez wstawania od biurka :) Potrzebowalem szybkiego tłumaczenia "przysięgłego" i gdyby nie bylo TT rozpocząlbym od przeszukiwania sieci, telefonów, telefonów, telefonów, umawiania sie na termin...

Wiecej ››

Marek Kapturkiewicz,
co-founder Innovation Nest

Korzystam z serwisu TurboTlumaczenia.pl niemalże od pierwszego dnia, kiedy pojawił się w sieci i powracam za każdym razem kiedy potrzebuję tłumaczenia tekstu na stronę lub bloga. Składanie zlecenia zajmuje mi góra 2 minuty, cena jest bardzo przystępna, a tłumaczenia są solidne...

Wiecej ››

Marek Przystaś,
CEO, DuckieDeck.com

Bardzo lubię Turbo Tłumaczenia, bo działają szybko, bezdotykowo i jakość tłumaczeń jest dobra. Przydatna usługa!

Wiecej ››

Kuba Filipowski,
NetGuru.co

Szybko i sprawnie. Nawet mocno specjalistyczne, techniczne zwroty nie były problemem.

Wiecej ››

Piotr Konieczny,
Niebezpiecznik.pl

Nasi tłumacze przetłumaczyli już

37.43 MLN

słów

Tłumacz internetowy – szybka i bezpieczna forma usług

Jeżeli dostarczasz do translacji dokumenty, nie musisz obawiać się o ich bezpieczeństwo – każdy tłumacz online podpisuje umowę o zachowaniu poufności. Nasze biuro tłumaczeń online posiada również specjalne mechanizmy szyfrująco-zabezpieczające. Tłumaczenia pisemne to nasza specjalność. Zlecanie tłumaczenia odbywa się w wyjątkowo wygodny i łatwy sposób. Klient wkleja lub wpisuje tekst, który chce przetłumaczyć w specjalnym formularzu kontaktowym (z czasem będzie możliwe również dodawanie całych plików w różnych formatach). Później wybiera język docelowy i źródłowy, po czym automatycznie pojawi się przewidywany czas realizacji oraz cena całej usługi.

Następnie podaje się swój adres e-mail, a także wybiera jedną z metod płatności. Jak widać cały proces składania zamówienia jest wyjątkowo prosty. Tłumacz internetowy to nie tylko łatwość obsługi, ale również szybkość wykonania usługi. Do zlecenia zostanie przydzielony pierwszy wolny translator, który podejmie się jego wykonania w ciągu najbliższych kilku minut. Oczywiście zawsze jest to osoba posiadająca odpowiednie umiejętności i doświadczenie w przekładaniu tego typu treści. Warto wiedzieć, że tłumaczenie jednej strony tekstu, czyli około 250 słów zajmuje średnio dwie godziny. Zarówno zatwierdzenie dokonania zamówienia, jak i zrealizowany przekład, klient otrzymuje bezpośrednio na pocztę e-mail podaną w formularzu. Potrzebujesz tłumaczenia pisemne? Wypełnij formularz, poczekaj i odbierz swój tekst.

W naszej ofercie znajdziesz również różnego rodzaju tłumaczenia specjalistyczne, takie jak tłumaczenia medyczne, biznesowe, urzędowe, sądowe i wszystkie te, które wymagają zaangażowania specjalisty. Tłumaczenia dokumentów z języka angielskiego nie są nam obce - dokumenty, umowy, kontrakty to dla naszych tłumaczy chleb powszedni. Wykonujemy swoją pracę tak, abyś nie musiał martwić się o kwestie związane z tłumaczeniem, tylko miał czas na skutecznie doprowadzenie swoich spraw do końca.

Artykuły

Dołącz do programu partnerskiego TurboTłumaczeń, umieść nasz link, baner oraz/lub widget na swojej stronie i zyskuj za każdym razem, kiedy ktoś złoży zlecenie.

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY
Programpartnerski_illu

Tłumacz języka angielskiego i nie tylko

Nasze internetowe biuro tłumaczeń jest - wygodne, intuicyjne, oferujące przekłady w języku angielskim, francuskim, rosyjskim i niemieckim. Turbotłumaczenia.pl to Twój tłumacz online.

Nagrody i nominacje

Howtoweb_ribbon
Auler_prize
Startupsito_ribbon
Accelerate_prize
Bitspiration_ribbon