Logo_ttp_white

Przetłumaczymy szybko twój tekst prawniczy

Profesjonalni tłumacze angielskiego dostępni 24/7 online

Masz niestandardowe zapytanie? Potrzebne Ci tłumaczenie poświadczone? Skontaktuj się z nami!

Tłumaczymy wszelkie teksty prawnicze, od umów po dokumenty sądowe. Są co najmniej cztery powody, dla których warto nam zaufać:

Icon_1

PROFESJONALNI TŁUMACZE

Współpracujemy tylko z najlepszymi tłumaczami, doświadczonymi w tłumaczeniu tekstów prawniczych.

Icon_2

SZYBKA REALIZACJA

Niezależnie od pory dnia, tłumaczenie 1 strony tekstu zajmuje 2-3 godziny. Bez dodatkowej opłaty za ekspresową usługę.

Icon_3

PROSTE ZAMAWIANIE

Zamówienie tłumaczenia jest intuicyjne i zajmuje kilka minut. Wystarczy wkleić lub wgrać tekst do formularza i zapłacić.

Icon_4

GWARANCJA JAKOŚCI

W razie jakichkolwiek wątpliwości, poprawiamy tekst lub zwracamy pieniądze. Możliwa jest też korekta native speakera.

Testi1

Artur Kurasiński

nasz klient

Skorzystałem z tego serwisu na próbę. Powiem szczerze - nie spodziewałem się tak szybkiej reakcji, profesjonalnej obsługi i wysokiego poziomu merytorycznego. Korzystam i będę polecał Wasze usługi - zasługujecie na wielu wiernych klientów!

Testi2

Adwokaci Tytko&Tytko

nasz klient

Z usług TurboTłumaczenia Prawnicze zaczęliśmy korzystać kiedy potrzebowaliśmy przetłumaczyć ważną umowę z dnia na dzień. Byliśmy bardzo zadowoleni z usługi i od tamtej pory jesteśmy stałymi klientami.

Testi3

U Jędrusia Sp. z o.o.

nasz klient

Rozwój firmy na rynku europejskim postawił nas przed koniecznością tłumaczenia rozmaitych materiałów (w tym dokumentów ściśle prawnych). Szybko okazało się, że w komunikacji z kontrahentami ważna jest nie tylko jakość tłumaczeń, ale także błyskawiczna ich realizacja - i na te potrzeby odpowiedziała firma TurboTłumaczenia Prawnicze.

Tłumaczenie tekstów prawniczych w TurboTłumaczenia Prawnicze

Screen_1

1. ZAMAWIASZ

Po kliknięciu przycisku “ZAMÓW TŁUMACZENIE”, wklejasz, wpisujesz lub wgrywasz tekst, który chcesz przetłumaczyć do formularza zamówienia. Od razu podajemy cenę i szacowany czas realizacji zlecenia. Następnie wystarczy opłacić zamówienie.

Screen_2

2. TŁUMACZ PODEJMUJE ZLECENIE

W ciągu kilku minut tłumacz potwierdza otrzymanie tekstu i rozpoczyna pracę nad nim. Tłumaczenie jednej strony zajmuje 2-3 godzin, w zależności od rodzaju tekstu.

Screen_3

3. DOSTAJESZ GOTOWE TŁUMACZENIE

Jak tylko tłumaczenie zostanie zrealizowane, dostaniesz od nas maila. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, wystarczy na tego maila odpisać.

Small_icon_1Small_icon_2Small_icon_3

Najszybsze tłumaczenia prawnicze przez internet

Aby zamówić tłumaczenie tekstu prawniczego, po prostu kliknij poniższy przycisk. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia z lub na inny język niż angielski, chcesz zamówić tłumaczenie poświadczone lub nietypowego rodzaju pliku, skontaktuj się z nami.

Gwarantujemy zadowolenie z naszych usług!

WYŚLIJ NAM EMAIL